ایکس ویژن به عنوان یک برند ایرانی سالهاست که توانسته است در میان تلاطم اقتصادی کشور، جایگاه ممتاز خود را در تولید تلویزیون و لوازم خانگی حفظ کند. اینک در راستای حمایت از ورزشکاران ایرانی و افزایش ارتباط میان این برند و مخاطبانش، تصمیم گرفته شد تا کریم انصاری‌فرد به عنوان سفیر برند ایکس ویژن انتخاب شود.
طی این همکاری انصاری فرد در کمپین های تبلیغاتی برند ایکس ویژن حضور خواهد داشت.
مدیرعامل مادیران در خصوص علل انتخاب کریم انصاری‌ فرد به عنوان سفیر برند ایکس ویژن اظهار کرد: به ‌طور حتم، شباهت‌های شخصیتی میان برند ایکس ویژن و چهره‌های شاخص کشور در حوزه‌های ورزشی و فرهنگی موردنظر گروه ارزیابی و برندسازی ایکس ویژن نقش به‌سزایی داشته و ویژگی‌های مشترک کریم انصاری‌فرد با هویت برند، سبب شد تا ایشان به عنوان سفیر برند انتخاب شود. دوری از حاشیه، تلاش و پشتکار این ورزشکار کشورمان و همچنین میزان علاقه و توجه جامعه و علی‌الخصوص جوانان به کریم انصاری‌فرد از جمله مواردی است که می‌توان به علل انتخاب ایشان اشاره کرد.
کریم انصاری فرد هم ‌اکنون عضو باشگاه ناتینگهام فارست و بازیکن پیشین تراکتورسازی تبریز، سایپای البرز وپرسپولیس تهران است. 
وی تک گل بازی ایران – کره‌شمالی در مسابقات جام قهرمانی آسیا در قطر (۲۰۱۱) را به ثمر رساند و در جام جهانی ۲۰۱۸ نیز در دیدار ایران و پرتغال، او تک گل ایران را از روی نقطه پنالتی زد. 
دیگر افتخارات انصاری فرد:
قهرمانی جام حذفی فوتبال ایران ۹۳–۹۲ به همراه تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز
قهرمانی سوپر لیگ فوتبال یونان 2017–۲۰۱۶ به همراه تیم فوتبال المپیاکوس
آقای گل لیگ برتر خلیج فارس
حضور در تیم سال لیگ برتر خلیج فارس
آقای گل فصل سوپر لیگ فوتبال یونان: 2016-2015

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *