درباره فروشگاه ایران تی سی ال(آسیا)...

فروشگاه آسيا(فروش محصولات تي سي ال در تهران) از سال ١٣٧٩ بصورت رسمي فعاليت خود را در زمينه عرضه لوازم خانگي و صوت و تصوير آغاز نموده و مديريت اين مجموعه آقاي محمد يونسي، عضو هیئت مدیره و خزانه دار اتحاديه صوت و تصوير و تلفن همراه تهران بوده و با بيش از چند دهه فعاليت در اين زمينه مجموعه اي با تجربه و قابل اطمينان در اين زمينه به حساب مي آيد.
فروشگاه آسیا همچنین یک فروشگاه اینترنتی نیز میباشد که به صورت تخصصی در زمینه فروش تلویزیون و لوازم خانگی برقی فعاليت میکند كه با هدف دسترسي آسانتر و فراهم آوردن موجبات رفاه مشتريان گرامي و وفادار اين مجموعه راه اندازي گرديده است.

عکس-بنر-درباره-ما-تی-سی-ال
-بنر-درباره-ما-تی-سی-ال

فروش محصولات تی سی ال در تهران

با توجه به قرار گیری دفترمركزي فروش در قلب بازار لوازم خانگی و تلویزیون (مجتمع تجاري رويال) و تجربه چند دهه ای مدیریت مجموعه در زمینه عرضه لوازم خانگی و صوت و تصوير این اطمینان به شما داده میشود که کالایي مطمئن و با قیمت مناسب به شما عرضه ميگردد.

با خرید از فروشگاه اينترنتي آسيا شما این اطمینان را دارید که کالا با گارانتی اصلی و قیمت مناسب به دست شما ميرسد و به جز خرید شما میتوانید از راهنمايي کارشناسان ما در زمینه خرید لوازم خانگی بهره مند گردید.